blog

Stroje vyšší třídy se často dodávají s roční pracovní smlouvou z domova.

Stroje vyšší třídy se často dodávají s roční pracovní smlouvou z domova.

Místo…                                                        Vyměnit za…                                                        

Kastrol ze zelených fazolí                                        Chřest Almandin

Porce (¾ šálku): 148 kalorií, 8 g tuku                  Porce (¾ šálku): 42 kalorií, 1,5 g tuku 

Chřest je typickou jarní zeleninou, která dodává řadu klíčových živin, jako je železo, vláknina a kyselina listová, což je zvláště důležité pro ženy v plodném věku, protože souvisí se zdravým vývojem plodu (CDC, 2014).

Místo…                                                        Vyměnit za…

Zmrzlina s mangovou příchutí                                 Snadno mražený mangový jogurt

Porce (½ šálku): 270 kalorií, 17 g tuku                        Porce (½ šálku): 125 kalorií, 0 g tuku

Mango je bohaté na vitamíny C, A a B6, stejně jako na draslík a vlákninu. Jsou známé pro své vynikající antioxidační vlastnosti, pomáhají našemu tělu bránit se před poškozením buněk (National Mango Board, 2014).

Reference

Národní nutriční databáze Ministerstva zemědělství Spojených států amerických pro standardní odkaz. http://ndb.nal.usda.gov/ndb/foods. 

Geleijnse J. M. (2002). Reakce krevního tlaku na suplementaci rybím olejem: Metaregresní analýza k randomizovaným studiím. Journal of Hypertension, 20, 8, 1493-1499. 

Kris-Etherton P.M. a Harris, W.S. (2003). Omega-3 mastné kyseliny a kardiovaskulární onemocnění: Nová doporučení od American Heart Association. Arterioskleróza, trombóza a vaskulární biologie, 23, 151-152. 

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (2014). Kyselina listová. http://www.cdc.gov/ncbddd/folicacid/recommendations.html. 

National Mango Board (2014). Seznamte se s mangem. http://www.mango.org/mango-nutrition.

Možná víte, že cvičení je dobré pro srdce, ale věděli jste, že nedostatek pohybu je jedním z rizikových faktorů pro rozvoj srdečních onemocnění? Před několika lety přidala American Heart Association nečinnost na svůj seznam rizikových faktorů, který zahrnuje také rodinnou anamnézu, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, cukrovku a obezitu. Na počest měsíce American Heart Month zkuste po většinu dní v týdnu zařadit alespoň 30 minut mírné fyzické aktivity, jako je chůze nebo zahradničení. Pokud se nevejdete na jediné sezení, rozdělte svou aktivitu do tří 10minutových bloků rozložených do celého dne. A samozřejmě se před zahájením nového cvičebního programu poraďte se svým lékařem. Nezapomeňte se také podívat na naši kalkulačku srdečního infarktu, abyste zhodnotili své riziko.

Kardiovaskulární cvičení zlepšuje krevní oběh, což může pomoci snížit riziko vzniku sraženin nebo ucpání tepen.Stejně jako svaly těla je i srdce sval a pravidelné cvičení ho pomáhá udržovat v tónu a síle. Jak srdce zesílí, srdeční frekvence se sníží, protože k pumpování stejného množství krve je potřeba méně úderů.Cvičení může u některých lidí pomoci snížit nebo předejít vysokému krevnímu tlaku.Výzkum ukazuje, že cvičení může zvýšit hladinu HDL, takzvaného „dobrého“ cholesterolu, který je spojován s nižším rizikem srdečních onemocnění.Cvičení snižuje riziko vzniku cukrovky, která je rizikovým faktorem pro srdeční onemocnění.Lidé, kteří cvičí, méně často kouří. Několik studií potvrdilo, že pokud jste kuřák a je pro vás těžké přestat, cvičení může být stále prospěšné. Ve skutečnosti mohou mít kuřáci, kteří jsou fit, nižší riziko srdečních onemocnění než nekuřáci se sedavým zaměstnáním.Lidé, kteří cvičí, mají tendenci mít zdravější stravu. Být aktivní často nutí lidi k dalším pozitivním změnám životního stylu, jako je jíst méně tuku a více vlákniny.Spolu se zdravou stravou může cvičení pomoci při kontrole hmotnosti. Nadváha nebo obezita je spojována s řadou nemocí, včetně cukrovky, a pravidelné spalování kalorií usnadňuje udržení zdravé hmotnosti.Cvičení prokazatelně pomáhá zvládat stres, který se může podepsat na celém těle, ale především na srdci. Lidé, kteří cvičí, bývají méně depresivní a mají pozitivnější pohled.Cvičení posiluje svaly a zlepšuje pohyblivost, což usnadňuje provádění činností každodenního života. Čím snazší tyto činnosti jsou, tím bude pravděpodobně celkově aktivnější.

Podle průmyslových údajů se běžecké pásy trvale umisťují jako nejoblíbenější volba pro domácí aerobní cvičební zařízení.

Pokud jste se rozhodli vstoupit do řad majitelů běžeckých pásů, existuje řada faktorů, které je třeba zvážit, abyste se ujistili, že si koupíte stroj, který vyhovuje vašim potřebám.

Na trhu existuje velké množství běžeckých pásů s cenami od 499 do 4 000 $. Pravděpodobně zjistíte, že cena běžeckého pásu přímo odráží jeho kvalitu.

Než odejdete z domova, změřte si prostor, ve kterém chcete běžecký pás mít. Zatímco průměrný běžecký pás měří 64 palců na délku a 28 palců na šířku, existují stroje, které se složí a uloží pod postel nebo do skříně.

Zajeďte si do nejbližšího specializovaného obchodu s fitness vybavením, kde bude personál dobře informovaný a můžete si vybrat ze široké škály strojů. Noste pohodlnou sportovní obuv – stejnou, kterou budete nosit, když doma cvičíte na stroji.

Při nákupu zvažte tři klíčové prvky: konstrukci, programovací funkce a záruku.

Konstrukce

Nejprve se podívejte na velikost motoru běžeckého pásu (měřeno v koňských silách), abyste určili životnost stroje. Někteří výrobci měří koňskou sílu při nepřetržitém provozu (schopnost motoru fungovat pod zatížením po delší dobu), jiní při špičkovém zatížení. Hledejte motor s minimálním výkonem 2,0 koňských sil, který pojme uživatele, kteří váží více než 180 liber.

Dále prozkoumejte pás a palubu běžeckého pásu. Pás by měl být alespoň dvouvrstvý, 17 palců široký a 49 palců dlouhý. Tloušťka desky by měla měřit alespoň palec.

Paluba funguje jako polštář pro klouby, nohy, záda a chodidla. Nejvyhledávanější běžecké trenažéry mají desky s nízkým dopadem, které se ohýbají pod chodidlem uživatele, aby absorbovaly náraz, aniž by se odrážely a způsobovaly další otřesy. Tato funkce je nezbytná pro jedince s holenními dlahami a problémy s chodidly a zády.

Robustní rám podporuje pásový a palubní systém. Běžecké pásy, které stojí mezi 499 a 1999 dolary, mají obvykle ocelový rám; běžecké pásy s cenou 1999 $ nebo vyšší jsou často konstruovány s hliníkovými rámy letadel, které nabízejí další flexibilitu pro absorpci nárazu. Hliníkové rámy nekorodují ani nekorodují a jsou lehčí a snadněji se pohybují.

Funkce programování

Levnější běžecké pásy nabízejí základní programování pro variabilní rychlost, čas, vzdálenost a kalorie. Málokdy však využívají informace o uživateli a počítadla kalorií nejsou příliš přesné.

Kvalita programovacích funkcí, jako jsou přednastavené programy, které automaticky mění intenzitu tréninku zvyšováním nebo snižováním nadmořské výšky a zvyšováním nebo snižováním rychlosti, roste s cenou. Programy kontroly srdečního tepu jsou pohodlné funkce, které berou v úvahu věk a váhu uživatele a udržují cvičence při intenzitě dostatečné k dosažení maximálních přínosů pro spalování tuků nebo kardiovaskulární výhody.

Mezi další možnosti programování patří nastavení sklonu/sklonu. Maximální stupeň 10 % může být výzvou pro začínající cvičence, zatímco zkušení cvičenci mohou potřebovat běžecký pás, který dosáhne stupně 15 %.

Záruka

Většina výrobců poskytuje záruku pouze na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení, a pokud uživatel váží více, než jsou specifikace stroje, může být záruka neplatná. Mnoho strojů má doživotní záruku na rám, zatímco záruky na prvky a komponenty se obvykle pohybují od 90 dnů do tří let, v závislosti na kvalitě stroje.

Stroje vyšší třídy se často dodávají s roční pracovní smlouvou z domova. Můžete si zakoupit obnovitelné prodloužené záruky, které pokrývají vše od dílů po práci.

Ještě muži nedávejte své peníze

Je stroj hlučný? Líbí se vám, jak to vypadá? Nabízí hladkou jízdu? Je snadná obsluha? Pamatujte, že tento produkt bude k dispozici po dlouhou a zdravou dobu, takže si určete, co od něj chcete a potřebujete, ještě než začnete nakupovat, abyste předešli politováníhodnému nákupu.

Proč jsou běžecké pásy na prvním místě

V roce 1996 Journal of the American Medical Association uvedl, že na základě studie z Medical College of Wisconsin a Veterans Affairs Medical Center v Milwaukee poskytují běžecké pásy nejúčinnější způsob spalování kalorií ve srovnání s jinými oblíbenými cvičebními stroji.

Výzkumníci požádali osm mladých mužů a pět mladých dospělých, aby cvičili na šesti různých typech vnitřních cvičebních strojů, včetně trenažéru běžeckého lyžování, cyklistického ergometru, veslařského ergometru a stepperu. Porovnávali energetický výdej na úrovních vnímané námahy (RPE) 11 (poměrně lehká), 13 (poněkud těžká) a 15 (těžká) a zjistili, že subjekty, které cvičily při RPE 13, spálily přibližně o 40 % více kalorií za hodinu. na běžeckém pásu ve srovnání s cykloergometrem, který produkoval nejnižší energetický výdej.

Dodatečné zdroje

Spotřebitelské zprávy

Náhled PDF

Zmiňte se o poranění předního zkříženého vazu (ACL) každému profesionálnímu sportovci a pravděpodobně se otřese. Sportovci s takovými zraněními často tráví měsíce na lavičce a ve fyzioterapeutické místnosti. Tom Brady utrpěl během prvního zápasu sezóny NFL 2008 roztržené ACL, což ho vyřadilo na celý rok, a fotbalový tým University of Florida ztratil úžasných pět hráčů kvůli zraněním ACL během prvních několika týdnů sezóny 2008, všechny z nich. kteří podstoupili operace na konci sezóny.

ACL je jedním ze čtyř vazů, které slouží jako hlavní stabilizátory kolena. Nachází se mezi spodní částí stehenní kosti nebo stehenní kostí a připojuje se k horní části holenní kosti nebo holeně. I když používáte ACL pro jakoukoli aktivitu týkající se vašich dolních končetin, je nejdůležitější pro rychlé rozjezdy, otáčení a zastavení. Squash, basketbal, tenis, fotbal, raketbal a sjezdové lyžování, to vše vyžaduje takové pohyby.

Protože ACL je vyrobeno z mírně elastické, vláknité tkáně, může se část tohoto vazu roztrhnout – nebo úplně prasknout – pokud je přetíženo. Obecně řečeno, můžete si ACL zranit jedním ze dvou způsobů. Přímé poranění vazu z tvrdého pádu, autonehody nebo fotbalového zápasu může způsobit vážné natržení nebo natržení. ACL si můžete zranit také při hraní sportu nebo dokonce při každodenních činnostech, pokud budete otáčet a kroutit se, když máte nohu stále na zemi. Můžete se například rychle otočit, abyste chytili přihrávku v basketbalu, nebo chytit dítě vrhající se na ulici – a přitom si zranit ACL.

Ženy ve větším nebezpečí

Údaje o zranění National Collegiate Athletic Association (NCAA) ukazují, že atletky zraňují ACL častěji než atleti. Například míra zranění fotbalistek je více než dvakrát vyšší než u mužů. Basketbalistky mají pětkrát až sedmkrát vyšší pravděpodobnost, že utrpí zranění ACL než muži, jak může potvrdit mnoho https://recenzeproduktu.top/cardiol/ hráček WNBA.

Některé studie naznačují, že na vyšší míře poranění ACL u žen se mohou podílet hormonální faktory. Když jsou hladiny estrogenu vyšší, vazy mohou být volnější a nabízejí menší ochranu.

Kromě toho může být ženský ACL menší než mužský, což může způsobit, že je náchylnější k roztřepení nebo zranění. Někteří odborníci naznačují, že relativně slabé hamstringy mohou ženám také dělat problémy. Když se hamstringy stahují, pomáhají stabilizovat koleno, takže pokud jsou hamstringy slabší nebo se neaktivují dostatečně rychle, může dojít ke zranění.

Rozdíly v anatomickém uspořádání, zejména úhel kvadricepsu (Q-úhel), byly uváděny jako příčina vyšší míry poranění ACL u žen, ale to ještě nebylo potvrzeno výzkumem. Další nálezy ukázaly rozdíl v nervosvalové kontrole u žen při doskocích, protože se zdá, že ženy mají menší flexi kyčlí a kolen než muži.

Prevence

Bohužel žádné cvičení nemůže zabránit zranění ACL. Dobrou zprávou je, že si můžete poskytnout určitou ochranu tím, že budete rozvíjet a udržovat sílu a vytrvalost v dolních končetinách. Pro podporu stability v koleni provádějte cvičení s uzavřeným řetězcem (například tlaky nohou, dřepy, výpady) jako součást svého silového tréninkového programu. Udělejte si také crossový trénink při kardiovaskulárním tréninku pomocí schodolezu, stacionárního kola, eliptického trenažéru nebo lyžařského stroje.

Zranění ACL se můžete také vyhnout přípravou na svůj oblíbený sport v předsezóně. Před zahájením basketbalové, tenisové nebo raketbalové ligy nebo před lyžařskou sezónou si naplánujte alespoň čtyři týdny vytrvalostního tréninku.

Bavte se, ale při sportu buďte rozumní. Kdykoli zjistíte, že se kvůli cestování nebo nemoci musíte na dva nebo tři týdny držet stranou od své pravidelné rutiny, uvolněte se na několik tréninků, abyste svému tělu dali čas na rekondici.

RÝŽE je klíčem k léčbě

Pokud si zraníte ACL, poznáte to bez otázek. Jak nepohodlí, tak otok v koleni budou významné. Vaše koleno se také bude cítit nestabilní, jako by nemohlo udržet vaši váhu. Bolest, kterou pociťujete, vám zaručeně zabrání v další aktivitě.

Okamžitě dodržujte postup RICE – odpočiňte si sval, aplikujte led, použijte obvaz pro kompresi a zvedněte nohu nad srdce, abyste předešli otoku nebo jej minimalizovali. Navštivte svého lékaře co nejdříve pro diagnostiku a správnou léčbu. Ve většině případů vám pravděpodobně předepíše protizánětlivé léky ke snížení otoku. Pokud jste utrpěli vážné natržení nebo natržení, může rehabilitace trvat několik měsíců, zvláště pokud je indikován chirurgický zákrok.

Další zdroje

Renstrom, P. a kol. (2008) Nekontaktní poranění ACL u atletek: Prohlášení o současné koncepci Mezinárodního olympijského výboru. British Journal of Sports Medicine, 42, 394–412.

Náhled PDF

Běžný cvik na horní část těla pro muže i ženy, bench press s činkou, nabízí možnost umístit ruce o něco širší než ramena nebo o něco méně než je šířka ramen – vzdálenost od sebe. Ale která možnost je bezpečnější a efektivnější? Abyste lépe porozuměli výhodám a potenciálním nevýhodám každé varianty, tři nejlepší osobní trenéři zvažují, co byste o tomto osvědčeném kroku měli vědět.              

Bench Press se širokým úchopem

Pravděpodobně jedno z nejpopulárnějších silových cvičení, bench press se širokým úchopem je základním cvičením v cvičebních rutinách po celá desetiletí – a má to dobrý důvod. Výzkumná studie American Council on Exercise zjistila, že toto cvičení je jedním z nejúčinnějších pohybů pro vyvolání vysoké úrovně svalové aktivity v oblasti prsního svalu, což z něj činí efektivnější cílené cvičení na hrudník než létání s nakloněnou činkou nebo tradiční kliky. . Zatímco bench press se širokým úchopem účinně zdůrazňuje jak hrudník, tak ramena (konkrétně přední deltový sval), Shana Verstegen, ACE certifikovaný osobní trenér a TRX Master Trainer tvrdí, že bezpečnost je vždy klíčová.