blog

Odoamne Rogue ile resmi olarak 19 Kasım’a kadar anlaşamaz.

Odoamne Rogue ile resmi olarak 19 Kasım’a kadar anlaşamaz.

Ben her zaman orada değilim. Bazen işteyim ve bilgisayardayım. Bazen otobüsteyim ya da her neyse ve elimizdeki cihazda oynayabilmek istiyorum.

İnsanların video oyunları oynarken telefonlarında yaptıkları bir numaralı şey. Video gibi, müzik gibi, en popüler hale gelen şeyin “nerede olursam olayım benim için mevcut olan medya” olduğunu görüyorsunuz. Video oyunlarına, dünyanın en popüler video oyunlarına, Fortnites’e, PUBG’lere, Minecrafts’a bile bakarsanız, bunlar birden fazla cihazda kullanılabilen oyunlardır."Spencer, Microsoft Game Pass’in ve daha genel olarak "Video oyunları için Netflix" fikir, video oyun alanında aynı anda çalışabilen birçok iş modelinden sadece bir tanesidir."Oyun endüstrisindeki sağlıklı şeylerden biri, birden fazla iş modelini destekleyebilmemiz ve bu iş modellerinin işe yarayabilmesidir.

İnsanların video oyunlarını satın aldıkları perakende satışlarımız var. Hiçbir şey almadığın yerde oynamakta özgürsün. Bir oyun oynayabilir ve isterseniz oyunları oynarken işlem yapabilirsiniz. Abonelik, video oyunlarındaki iş modellerinin yalnızca bir başka parçasıdır. Sahip olduğumuz yatırım ve motivasyon seviyesiyle kimsenin gerçekten hareket etmediği bir alan.

Bu yüzden, piyasadaki ilk ve en büyük oyun içeriği aboneliklerinden biri olduğumuz için kendimizi iyi hissediyoruz."Spencer, video oyunları abonelik hizmetlerinin diğer örnekleri olarak EA Play, Ubisoft ve Apple Arcade’den bahsediyor ve ayrıca aboneliğin başarılı olduğu başka bir alan olarak video ve müziğe işaret ediyor, ancak video oyunu abonelik işinin mutlaka her oyuncunun yapacağı bir iş olmadığını yineliyor. abone olun..Fallout serisi oyunlar ve diğerleri, yaklaşan ZeniMax satın alımı ile Microsoft’un kararlılığında olacak. Bethesda Eşzamanlılıktan bahsetmek, fikri "herkes için oyunlar"Tüm rakip sistemlerde çapraz oynamayı içeren, Microsoft, Sony ve Nintendo tarafından kullanılan başka bir önemli stratejiye ters düşüyor: münhasır. Microsoft’un 7,5 milyar dolara yaklaşan ZeniMax Media’yı (Bethesda’nın ana şirketi) satın alması, Fallout, Elder Scrolls ve DOOM gibi sevilen oyunlara sahip en büyük oyun yayıncılarından birini doğrudan Microsoft ailesine katıyor. Pek çok kişi bunun, mevcut tüm sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesinden sonra (PS5 ile zamanlanmış konsol münhasırlık anlaşması olan Deathloop gibi) Bethesda’nın gelecekteki başlıklarının Microsoft’a özel olacağı anlamına geleceğini düşünüyor. duruma göre olacaktır."İçeriğimizin nereye gitmesi gerektiğini düşündüğümüzde, platformumuzu ve hizmetlerimizi nasıl büyüteceğimizi düşünürüz.

Biz buyuz. Biz üçüncü taraf bir yayıncı değiliz. Öyle olsaydık, oyunlarımızı her platforma gönderirdik. Xbox’ta, herhangi bir cihazda en fazla sayıda oyuncuya ulaşabilecek bir oyun platformu oluşturmaya çalışıyoruz. Oyunlarımızı bir Android telefon gibi başka bir cihaza koymanın bazı örnekleri var, bunun işe yaradığını düşünüyoruz çünkü asla bir konsol satın almamış yeni müşterilere ulaşıyoruz, belki de bir oyun bilgisayarına sahip değiller.

Oyunları daha fazla insana tanıtmanın harika bir yolu. Ancak, bu müşterileri zaten tanıdığımızı hissettiğimiz ve hedefimize ulaşmak için her oyunu diğer tüm kapalı ekosistemlere taşımamız gerekmediğini hissettiğimiz başka sistemler de var."Bu yüzden, duruma göre bunu söylememin nedeni, genel olarak yapmaya çalıştığımız şey platformu büyütmek ve oyunları diğer platformlara koyarak Xbox’ı büyütmeye yardımcı olabiliriz. Ama her oyuna bakıp ‘Tamam, bu oyun PlayStation’da olmalı mı? Bu oyun Switch’te olmalı mı? ‘ Oyuncularımız için biraz rastgele olduğunu ve Xbox’ı gerçekten büyütmediğini düşünüyoruz, bu yüzden sahip olduğumuz içerikle daha uyumlu bir çaba olmalı."Spencer, bu noktaya kadar, münhasırlığın "gerçekten platformlar için bir pazarlama aracı, en büyük oyunlar her zaman mümkün olduğunca çok cihazda mevcut olacak.https://gamblingprofessors.com/tr/

Spencer ayrıca gelecekteki stüdyoların satın alınmasının Game Pass’in büyümesini göz önünde bulundurduğunu açıkladı.Microsoft’un pazarı genişletmeyi amaçladığı bir başka yol da yeni neslin dijital konsol teklifleri. Playstation ayrıca dijital özel bir PS5’e sahiptir, ancak Microsoft sürümü (Seri S) 100 $ daha düşük fiyatlıdır. Spencer, bunun eski oyuncuları Microsoft ailesine geri döndürme çabası olduğunu söylüyor."Belki 360’da oynadılar. Son nesli aile nedeniyle ya da her neyse atladılar ve şimdi geri gelmeyi düşünüyorlar ve belki de gelmek için harcayacaklarının 500 $ olduğundan emin değiller. Ama teklif ediyoruz Belki bildikleri oyunları ve inşa edilmekte olan yeni oyunları çalıştıran 299 dolarlık bir konsol.

Fiyat noktasının önemli olduğunu düşünüyoruz."Bu nedenle, Sony ile Microsoft’un anlatısı, kafa kafaya, ağır bir başlık dövüşü gibi konsol üstünlüğü için mücadele etmek her zaman yaygın olsa da, katmanları çok daha derine iniyor. Ve kesinlikle öyle değil "BFF’ler sonsuza kadar" Spencer, 2018 Oyun Ödülleri’nde video oyunu dayanışması mesajı için sahnede (o zamanki) yönetici lider meslektaşları olan Sony’den Shawn Layden ve Nintendo’dan Reggie Fils-Aime’a katıldığında, ancak rekabetin temelinde uzun süredir planlanmış bir arzu yatıyor, kesinlikle Microsoft’tan, video oyunlarını dünya çapında mümkün olduğunca erişilebilir ve oynanabilir hale getirmek için. Xbox Series X ve S, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek. 30 Ekim 2020Jacob Wolf ESPN Personel Yazarı ESPN.com için CloseStaff Yazar Birden çok sayıda rapor League of Legends, Super Smash Bros., Counter-Strike: Global Offensive ve Call of Duty gibi oyunlar.

Araştırmacı habercilik konusunda uzman Twitter’da takip edin Rogue, eski Schalke 04 üst koridor oyuncusu Andrei ile anlaşacak "Odoamne" Pascu, League of Legends Avrupa Şampiyonası kadrosu için, lig kaynakları ESPN’e verdiği demeçte, takım ayrıca Adrian’a destek verecek. "Trymbi" İkincil ekipleri AGO Rogue’dan Trybus, onu şu anda Oskar tarafından tutulan pozisyona taşıyor "VandeR" Kaynaklar, Bogdan dedi. Rogue ile sözleşmesi 2021 sezonunun sonuna kadar sürecek olan VandeR, satın alma için uygun hale gelecek. Odoamne, Finn’in yerini alacak. "Finn" 2020 sezonu boyunca Rogue ile yarışan Wiestal. Finn, analistler ve yorumcular tarafından, sınırlı bir şampiyon havuzu nedeniyle Rogue için zayıf bir halka olarak eleştirildi. Odoamne Rogue ile resmi olarak 19 Kasım’a kadar anlaşamaz.

Saat 16: 00’da. ET, 2020-21 League of Legends serbest ajans penceresinin başlangıcı.Devamını okuyun: Evil Geniuses Peter Dun’u baş antrenör olarak imzalayacak | Ölümsüzler, Xmithie’nin seçeneğini reddetmeyi planlıyor | Baskın dünya koşusunu kapatmak için DAMWON bakışı Rogue, 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası’ndan çıktıktan sonra, eski Origen üst koridor oyuncusu Barney ile görüşmeye başladı. "Alphari" Morris, LEC’deki rolünün en iyilerinden biri olarak kabul edildi. Karar verme sürecinin sonuna doğru, onu Rogue ve Team Liquid’e daralttı, ancak Alphari nihayetinde Kasım’da Liquid ile anlaşacak.

ESPN tarafından bildirildiği üzere, toplam tazminat olarak yılda 1 milyon dolardan fazla bir çok yıllı anlaşma teklif ettikten sonra, Rogue LEC’deki ikinci yılında ligdeki en iyi takımlardan biri oldu. Takım, yazın normal sezonunu birinci bitirerek dünya şampiyonasında kendine yer buldu. Orada, dünyanın en iyi iki takımı olarak kabul edilen DAMWON Gaming ve JD Gaming ile bir grupta oynadılar. Rogue, Pasifik Şampiyonası Serisi takımı PSG Talon’dan bir maç çıkararak 1-5 arasında galip geldi. 2019 ve 2020’yi Schalke 04 Esports’un bir parçası olarak geçirdi.Odoamne, bu yıl berbat bir bahar bölünmesine rağmen yazın normal sezonunun sonunda toparlandı. play-off’lara katılma hakkı kazanmak ve dünya şampiyonası yapmaktan utangaç bir yerde bitirmek.

Schalke 04 ormancı Erberk’in etrafında yeniden inşa edilecek "Gilius" Demir ve orta şerit Felix "Abbedagge" Braun, bu takımın diğer üyelerinin sezonun geri kalanının nasıl sarsıldığına bağlı olarak geri getirilebileceğini, ancak bu arada Trymbi’nin Ultraliga Polonya Avrupa Bölge Ligi ve Avrupa Masters’ta AGO Rogue ile harika bir yıl geçirdiğini söyledi. Polonya’da AGO Rogue, Ultraliga 4. Sezon playoff’larında ikinci oldu ve ardından Avrupa Bölgesel Liglerinin en iyi takımlarını bir araya getiren etkinlik olan European Masters 2020 Yaz Ana Etkinliğinde birinci oldu. Kaynaklara göre AGO Rogue oyuncuları, bu sezon dışında bir dizi League of Legends Şampiyona Serisi ve LEC takımı tarafından değerlendiriliyor. ESPN Günlük haber bülteni: Şimdi kaydolun! 12 Kasım 2020Jacob Wolf ESPN Personel Yazarı ESPN.com için CloseStaff Yazarı League of Legends, Super Smash Bros., Counter-Strike: Global Offensive ve Call of Duty dahil olmak üzere birçok oyunda raporlar.

Araştırmacı habercilik konusunda uzmanlaşmıştır Twitter’da takip edin Sony’nin PlayStation 4’ün yapımcıları için The Last of Us Part II, Ghosts of Tsushima ve Death Stranding gibi birinci taraf yayınlanmış başlıklarının tanıtımını yaparken, PlayStation 4’ün yapımcıları için bir saat kadar olmuştu. Ancak son 15 dakikada Örümcek Adam göründüğünde kalabalıkta büyük bir heyecan vardı. Bu diğer oyunların her biri bir buçuk yıldan fazla sürüyordu, ancak Marvel’s Spider-Man için dünyaya çıkması birkaç aydı.Sony, son iki yıldır Spider-Man sinemasını ve oynanışı demo yapıyordu. , ancak Örümcek Adam bu oyundaki Sinister Six’in beş üyesiyle – Bay Negative, Scorpion, Vulture, Rhino ve Electrode – karşı karşıya geldiği ve yandaşları Raft olarak bilinen süper hapishanede kilitlendiği için bu farklıydı.

Daha önce hiç bir Örümcek Adam oyunu, bu ünlü çizgi roman kötü adamlarının çoğunu tek bir oyunda hayata geçirmemişti. Sosun çalışması için özel bir geliştiriciye ihtiyaç vardı. Dünyanın en büyük oyun fuarında sadece dört birinci taraf oyunu sunmak ve Sony’nin PS4’teki başarısını anlatmak ince bir seçimdi. 2018’de God of War yeniden anlatımı ve Horizon: Zero Dawn ve Detroit: Become Human’daki yeni IP’ler gibi dudak uçuklatan diğer Sony deneyimleriyle dolu bir dizi. Modern konsol savaşlarında Sony’nin Microsoft’tan bir mil geride kaldığı günler çoktan geride kaldı. Yazılım başarıları, PlayStation 4 ile Xbox One arasındaki savaşta konsol kralı olmasına yol açtı. PlayStation 5’in piyasaya sürülmesi için Sony’nin, başka bir şaşırtıcı deneyim sunmak için en iyi stüdyolarından biri olan Insomniac’a güvenmesinin bir parçası bu.

PS5 ile birlikte Marvel’s Spider-Man: Miles Morales de gelecek. 2018 oyununun devamı niteliğinde olan ve sadece web slinging kahramanı değil, aynı zamanda bir süper kahraman oyunu olmanın ne anlama geldiğini de yeniden tasarladı. Yeni başlık, bunu bir adım daha ileri götürmeye çalışacak."Marvel’s Spider-Man’de çalışan ve Miles Morales’in devam filminin kreatif direktörü Brian Horton, ESPN’e verdiği demeçte, takımın [ilk oyunun] başarısından son derece gurur duyduğunu söyledi. "Bunun için paspasta hiçbir şey bırakmadık, o oyuna çok emek sarf edildi. Ancak Insomniac ile ilgili harika olan şey, başarılarımıza bakmamız ve onları geliştirmeye devam etmemizdir."Sony tarafından Ağustos 2019’da 229 milyon dolara satın alındıktan sonra Insomniac, PlayStation’ın oyun geleceğinin merkezinde yer alıyor. Sony bir kez daha, PS4’te olduğu gibi, artık toplu olarak PlayStation Studios olarak bilinen birinci taraf yaratıcılarının onları oyuncular için uygun konsol haline getirebileceğini iddia ediyor. Naughty Dog (Uncharted serisi ve Last of Us serisi) gibi stüdyoların yanı sıra , Sony Interactive Entertainment Santa Monica (God of War) ve Guerilla Games (Horizon), Insomniac, iki PlayStation 5 erken dönem oyunlarını parkın dışına çıkarmakla görevlendirildi. Miles Morales ile bunu yaptılar – benzersiz ve ilgi çekici bir Harlem’de bir Siyah gencin aile hikayesi ve hem takım elbise içinde hem de takım elbise dışında yaşlanma hikayesi.

Aynı şeyi Ratchet ile yapmaları istendi & Clank: Rift Apart, 2021’de PlayStation portföyündeki eski bir franchise’ın yeni bir dönüşü. Güney Kaliforniya oyun stüdyosu için büyük bir baskı, ancak hem Örümcek Adam oyunları hem de önceki Ratchet & Clank unvanları herhangi bir gösterge, bunun için hazırlar."Bu bir onur. Horton, Sony tarafından satın alındığımızda, sadece Sony ile yakın bir şekilde çalışmakla kalmayıp, ailenin bir parçası olmak için de harika bir fırsata sahip olduğumuzu söyledi. "PlayStation 5’in lansman başlığıyla güvenilmek bir onurdur ve bu yeni özelliklerde bize verilen her şeyi en üst düzeye çıkarmak için kendimize verdiğimiz bir zorluktur."’Spider-Man’den sonra bir oyun üzerinde çalışan devlerin omzunda duruyoruz. Insomniac için ve ayrıca Spider-Man hayranları için çok önemli bir oyun. Miles Morales’i ilk kez maçlara getirme fırsatı için heyecanlıyız."En son Ratchet and Clank oyununun yumuşak hareketi, yıllarca süren yinelemenin bir sonucu olarak gelir.

 Sony / Insomniac GamesWhat hem Spider-Man başlıkları hem de yeni Ratchet & Clank oyununun oynanış görüntülerine dayanan ortak noktası harekettir. İlk Örümcek Adam, New York City’de web slinging’i derin ve kusursuz hissettirme kabiliyetine saygı duyuldu. Insomniac’ın geliştiriciler olarak kutunun dışında düşünme yeteneği ve artık geçmişin Spider-Man oyunları gibi havada görünmeyen bağlı düğümleri kullanmaması, bunun yerine kullanıcıların binalara bağlanmasına izin verme yeteneği, harika programlama sıkıntısı değildir. Miles Morales’te Venom’un – veya biyoelektrik sisteminin – hareket etmenin yeni yollarını sunmasına izin vererek bir adım daha ileri götürdüler. & Clank: Rift Apart, oyun fragmanlarında odaklanan bir şey, çeşitli silahları ateşlerken, çarpma ve hızlı savaş hareketine sahip olmaktır. Insomniac’ın etkileyici bir çalışması, ancak Horton’ın yineleme konusundaki düşüncesine göre, stüdyo yıllar önce hareket için övülen başka bir oyun yaptıktan sonra geliyor: Sunset Overdrive."Ratchet’in kreatif direktörü Marcus Smith Insomniac’ta şimdiye kadar yaptığımız her franchise’da görebileceğiniz bir geçiş çizgisi. & Clank: Rift Apart ve 15 yıldır Insomniac’ta başka başlıklar üzerinde çalıştığını söyledi. "Her şey bir sonraki eğriye yükselen bir öğrenme eğrisidir. Sunset Overdrive, [önceki] Ratchet’in bir devamıdır & Clank [PlayStation 4 için].

Sunum açısından, son zamanlarda eğildiğimiz yer burası."Fuse gibi oyunlara geri dönmek bile, bizi daha önce yaptığımızdan çok daha yüksek bir sunum değerine doğru itti. Eğlenceye verdiğimiz vurgu, bazen iyi görünen animasyonlar ve yumuşak geçişler karşısında hızlı tepki vermeye başlar ve Sunset, her ikisini de aldığımız noktaya doğru itmeye başladı. Hareket etmek kolaydı ama oldukça iyi görünüyordu. Örümcek Adam bunu, sunumun ve cilanın çok daha sıkı olduğu çok daha yüksek bir seviyeye taşıdı.

Gerçekten film kalitesine benziyordu."Smith, sanal gerçeklik macera-kavgacı Feral Rites gibi oyunların, ilk Örümcek Adam başlığında takımı yakın dövüşte yaratıcılığa nasıl yönlendirdiğine işaret etti. Geçtiğimiz on buçuk yıldır Insomniac’ta çalıştığı ve hatta komşu bir ofiste danışman olarak çalışırken onların Spyro the Dragon oyunlarını geliştirdiklerini gördüğü için, şirketin işe yarayan şeyi aldığını ve sınırları daha da zorlamaya çalıştığını gördü. oyun geliştirmede alışılmadık bir durum, ancak PlayStation 5’in erken dönem başarılarının ağırlığı kısmen Insomniac’a dayandığından bu çok gerekli.