blog

Qh1oXLQTED – Juliane Seifert (@Juliane_Seifert) 12 sierpnia 2017 \ n \ n “”, ‘Twitter’); }) ()

Qh1oXLQTED – Juliane Seifert (@Juliane_Seifert) 12 sierpnia 2017 \ n \ n “”, ‘Twitter’); }) ()

Wrzuca nowe zdjęcia siebie i męża Toma Kaulitza przytulających się w łóżku. Na czarno-białym zdjęciu w swoich opowiadaniach pokazuje nawet muzyka prawie nagiego. Szlafrok i kołdra to podstawowe rzeczy: gitarzysta Tokio Hotel nie ma na sobie bielizny.

(function () {var socialEmbed = document.querySelector (‘[data-embed-hash ="1226013793"] ‘); zgodęEmbedHandler.add (socialEmbed, "$ {esc.html ($ replace) .replaceAll ("\")}" , „Twitter”); }) ();

Leży w łóżku, owija się w swój gruby szlafrok i ma na środku kawałek koca. Tom patrzy na swojego laptopa, podczas gdy Heidi kilkakrotnie go wyłącza w niezauważonym momencie.

Tak wiedzą o tym fani Heidi, ale musieli się bez niej obejść przez długi czas. Bo w zeszłym tygodniu posty modelowej mamy należały prawie wyłącznie do Leni. "Zawsze zrobię wszystko, abyś był szczęśliwy i spełniły się Twoje marzenia. Jestem dumna, że ​​jestem Twoją mamą!"- skomentowała okładkę niemieckiego magazynu na Instagramie "Moda"które zdobią Heidi i Leni Klum. Następnie pojawiło się osiem różnych postów na ten temat, w tym trzypokoleniowe zdjęcie z babcią Erną Klum.

O wyglądzie skóry: Amira Pocher żegna się z przerwą na dziecko "Jest taki duży": Sylvie Meis zachwycona matką i synem zdjęcie Już słyszałeś?: Najlepsze świąteczne płyty na imprezę Zdjęcie pary z rockmanem: Nathalie Volk wyraża swoją nową miłość

Heidi Klum i jej drugi mąż, brytyjski piosenkarz Seal, mieli razem troje dzieci: Henry’ego, Johana i Lou. Córka Leni przyprowadziła Kluma do małżeństwa. Została później adoptowana przez Seal Samuela, jak jego rodzime imię. Para ogłosiła rozstanie w 2012 roku. Rozwód nastąpił w 2014 roku. W maju 2018 roku Klum upubliczniła swój związek z Tomem Kaulitzem. Obaj zawiązali węzeł w sierpniu 2019 roku.

Wykorzystane źródła: profil Heidi Klum na Instagramie, hashtag na Twitterze "#Tom Kaulitz"Pokaż więcej źródeł z mniejszą liczbą źródeł wykorzystujących materiały z agencji Spot on News

Jens Spahn jest członkiem prezydium CDU "niepocieszony". Nie chce rozmawiać z kelnerem po angielsku w berlińskich restauracjach. Jego komentarze wywołały debatę online.

Kelnerzy, którzy mówią tylko po angielsku – to denerwuje niektórych w Berlinie. Teraz polityk CDU Jens Spahn również wyraził swoje niezadowolenie. Niepokoi go, gdy czasami utknie z językiem niemieckim w coraz bardziej międzynarodowej stolicy. "Coraz bardziej wkurza mnie, że w niektórych berlińskich restauracjach kelnerka mówi tylko po angielsku"powiedział sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Finansów "Nowa gazeta Osnabrück".

"Nikt w Paryżu nie wpadłby na tak szalony pomysł." Generalnie poza grupą kelnerów 37-latek uważa, że ​​wspólne życie w Niemczech może się udać tylko wtedy, gdy wszyscy mówią po niemiecku. "Powinniśmy i możemy tego oczekiwać od każdego imigranta."

Ogromna odpowiedź na Twitterze

Na Twitterze był świetny odzew. "Tak. Możemy oczekiwać, że każdy imigrant będzie mówił lub uczył się języka niemieckiego. Nie od żadnego turysty, @jensspahn"- napisał członek Zielonego Bundestagu Volker Beck.

(function () {var socialEmbed = document.querySelector (‘[data-embed-hash ="786956524"] ‘); zgodęEmbedHandler.add (socialEmbed, "

Tak. Możemy oczekiwać, że każdy imigrant będzie mówił lub uczył się języka niemieckiego. Nie od żadnego turysty, @jensspahn.

– Volker Beck (@Volker_Beck) 12 sierpnia 2017" , „Twitter”); }) ();

Szef FDP w Nadrenii-Palatynacie Volker Wissing napisał na Twitterze: "A ile kelnerek denerwuje Jens Spahn ???"

(function () {var socialEmbed = document.querySelector (‘[data-embed-hash ="1627914107"] ‘); zgodęEmbedHandler.add (socialEmbed, "

A ile kelnerek denerwuje Jens Spahn ??? &# 128580; https://t.co/Dq2ac1HNec

– Volker Wissing (@Wissing) 12 sierpnia 2017 r" , „Twitter”); }) ();

Juliane Seifert, federalny dyrektor zarządzający SPD, pisze: "Tak mi go żal. Biedny koleś."

(function () {var socialEmbed = document.querySelector (‘[data-embed-hash ="1295104476"] ‘); zgodęEmbedHandler.add (socialEmbed, "

Tak mi go żal. Biedny koleś. https://t.co/Qh1oXLQTED

– Juliane Seifert (@Juliane_Seifert) 12 sierpnia 2017" , „Twitter”); }) ();

Słychać angielski w wielu restauracjach stolicy – zwłaszcza w modnych dzielnicach, takich jak Neukölln, Kreuzberg i Mitte. Turystyka kwitnie, a miasto ma wielu anglojęzycznych nowych mieszkańców, którzy "Emigranci".

"Drodzy kelnerzy, wasz angielski jest irytujący!"

Berlińczyk "Codzienne lustro" napisał w marcu: "Drodzy kelnerzy, wasz angielski jest irytujący!" Autor poinformował, że gdy jadł śniadanie we francuskiej restauracji w Neukölln, przyszła z nim kelnerka "Witam, jak się masz?" witali.https://yourpillstore.com/ Scenariusz: autor siedzi w kawiarni, a cała czwórka kelnerów mówi tylko po angielsku.

Magazyn miejski w języku angielskim "Byli berlińczycy" był nagłówkiem w 2013 roku: "Przepraszamy, brak niemieckiego!". W kolumnie napisano, że wyobraź sobie dwóch berlińczyków otwierających czysto niemieckojęzyczną restaurację w Australii – za dwa tygodnie znowu zamkną.

W ogrzewanych pomieszczeniach oczy szybciej stają się zmęczone, suche i zaczerwienione. Dzięki kilku prostym środkom i środkom domowym podrażnienie można złagodzić, a oczy pozostają wygodnie nawilżone. Jeśli jednak objawy nie ustąpią, należy szybko skonsultować się z okulistą. Ponieważ za suchymi oczami mogą wystąpić poważne choroby.

Przegląd

W jakich przypadkach pomagają domowe środki lecznicze? Rośliny lecznicze i domowe środki Krople do oczu i maści do oczu Zapobieganie suchości oczu

W jakich przypadkach pomagają domowe środki zaradcze?

W przypadku niewielkich, przejściowych dolegliwości spowodowanych pracą przy ekranie komputera, przeciągami lub pracą w klimatyzowanych budynkach, suche, podrażnione oczy można leczyć prostymi domowymi środkami lub dostępnymi bez recepty kroplami i maściami.

Jeśli występują dodatkowe objawy, takie jak silne zaczerwienienie, ból, nadwrażliwość na światło lub nadmierne łzawienie, a następnego dnia nie ma poprawy, nie należy już samodzielnie wykonywać swoich zabiegów. Ponieważ suche oczy mają złożony obraz kliniczny. Mogą wskazywać na alergie, infekcje oka lub poważne schorzenia oczu, takie jak jaskra lub zespół sicca. Dlatego niezbędna jest konsultacja ze specjalistą. Tylko on może postawić trafną diagnozę i zalecić odpowiednią terapię.

Zespół Sicca: dotyka jedną na pięć osób Szczegółowe informacje: te przyczyny mogą obejmować zespół suchego oka

Rośliny lecznicze i środki domowe: pierwsza pomoc w przypadku zespołu suchego oka

Jeśli można wykluczyć choroby, a oczy są tylko chwilowo podrażnione, proste domowe środki i napary ziołowe mogą złagodzić objawy. Jeśli jednak oczy są zakażone wirusami lub bakteriami, nie należy używać wilgotnych okładów ani okładów. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że infekcja się rozprzestrzeni. Następujące aplikacje sprawdziły się:

Prysznice z rumiankiem: Zimną herbatę rumiankową wlewa się do oczu pipetą kilka razy dziennie. Działa uspokajająco na spojówkę, obkurcza naczynia krwionośne w oku i sprawia, że ​​zaczerwienienia znikają. Ale uważaj: rumianku nie wolno stosować w zapaleniu spojówek. Po pociągnięciu roślina lecznicza uwalnia do wody drobne włoski, które dodatkowo mogą podrażniać i nasilać objawy. Kompresy z czarnej herbaty: Czarna herbata ma działanie uspokajające i zmniejszające przekrwienie. Umieść dwie torebki herbaty ze schłodzonego naparu na oczach na około dziesięć minut. Ze względu na obkurczające i łagodzące działanie tanin zawartych w czarnej herbacie oczy zwykle szybko się rozluźniają. Maski ogórkowe lub twaróg: Maski ogórkowe działają odświeżająco na pieczone, zmęczone oczy. Można go używać na dwa sposoby: albo plasterki ogórka nakłada się bezpośrednio na powieki lub sok z przecieru ogórkowego wlewa się na waciki i kładzie na zamknięte oczy na około 15 minut. Alternatywnie można również zastosować okłady twarogowe Okłady ziemniaczane: plastry surowych ziemniaków układa się na zamkniętych oczach. Ponieważ bulwy zawierają dużo wody, podobnie jak ogórki, są dobrym źródłem wilgoci Zimne okłady: Umieść kilka kostek lodu w myjce i użyj ich do ochłodzenia oczu. Zimno powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, a zaczerwienienie szybko ustępuje. Zimno przynosi ulgę, szczególnie w przypadku swędzących lub opuchniętych oczu Żel Aloe Vera: Roślina lecznicza znana jest ze swoich właściwości przeciwzapalnych. Żel, dostępny w aptekach czy drogeriach, nakłada się bezpośrednio na oko i działa tam przez kilka minut. Następnie spłukuje się wodą lub zimną herbatą rumiankową Nalewka z oczaru wirginijskiego: oczar wirginijski ma również działanie uspokajające i przeciwzapalne. Kilka kropel nalewki wymieszać z wodą, namoczyć w niej waciki i na kilka minut nałożyć na powieki. Taniny łagodzą swędzenie i łagodzą stany zapalne Eufrazja (świetlik): Z liści rośliny można zrobić herbatę, która pomaga przy suchych, podrażnionych oczach. Euphrasia jest również dostępna w postaci kropli do oczu w aptekach i drogeriach. Masaż oczu: Delikatny masaż gałek ocznych odpręża zmęczone oczy i poprawia krążenie krwi. Palec wskazujący okrąża oko, zawsze od wewnątrz na zewnątrz, wzdłuż dolnej krawędzi powieki i wzdłuż łuku brwiowego. 

Jak powstaje suchość oczu? Film łzowy pełni ważną funkcję nawilżenia oka. Zwilża rogówkę i przy każdym mrugnięciu ulega redystrybucji na powierzchni oka. Dzięki temu jest gładka i elastyczna, a małe ciała obce są po prostu usuwane. Substancje bakteriobójcze w filmie łzowym chronią oko przed infekcjami. Tlen i składniki odżywcze docierają również do rogówki, czyli przezroczystej części powierzchni oka, poprzez film łzowy. Ale tylko nienaruszony film łzowy może wykonać te zadania. Jeśli jest rozdarty lub zbyt cienki, oko wysycha.

Krople do oczu i maści do oczu

Ale nie tylko lecznicze zioła i okłady, ale także krople do oczu czy maści przynoszą ulgę suchości oczu. Większość produktów zawiera składniki nawilżające, takie jak kwas hialuronowy czy dekspantenol. Krople do oczu ze składnikami ziołowymi lub homeopatycznymi są również często używane w przypadku łagodnych dolegliwości. Pielęgnują, nawilżają i łagodzą podrażnione oko oraz pobudzają produkcję łez. Istnieją specjalne produkty dla osób noszących soczewki kontaktowe, które często cierpią na suchość oczu.

Maści do oczu są szczególnie odpowiednie do stosowania wieczorem, ponieważ mogą osłabiać widzenie i działać regenerująco na noc, gdy oczy są zamknięte. Kupując jednak krople i maści należy zadbać o to, by nie zawierały konserwantów. W przeciwnym razie objawy mogą się pogorszyć. 

Zapobieganie suchości oczu: najlepsze wskazówki

Aby uciążliwy dyskomfort nie pojawił się w pierwszej kolejności, a oczy były dostatecznie nawodnione, każdy może podjąć kilka prostych środków zapobiegawczych. Stowarzyszenie zawodowe okulistów w Niemczech opublikowało następujące porady w tej sprawie:

Wyjdź na świeże powietrze i przewietrz: Powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach jest zwykle bardzo suche, dzięki czemu film łzowy szybciej odparowuje. Mogą tu pomóc nawilżacze i regularna wentylacja. Jeszcze lepsze są częste spacery na świeżym powietrzu. Przy okazji: idealna wilgotność dla oczu wynosi od 40 do 70 procent Przepustnica powietrza w samochodzie: Powietrze w samochodzie również nie powinno być przegrzane, ponieważ ciepłe powietrze jest generalnie bardziej suche. Ponadto cyrkulacja powietrza powinna być ustawiona na jak najniższym poziomie i nie kierować strumienia powietrza bezpośrednio na oczy Częste mruganie: Szczególnie podczas pracy przy ekranie komputera ważne jest, aby oko pozostawało w ruchu, częstotliwość mrugania nie zmniejszała się, a film łzowy pozostał nienaruszony. Warto od czasu do czasu świadomie mrugać i dać oczom wystarczającą ilość przerw. Lepiej nie przecierać oczu często Pij dużo: Picie odpowiedniej ilości płynów jest również ważne, aby oczy były nawilżone. Powinien wynosić co najmniej dwa litry dziennie. Lepiej unikać alkoholu i papierosów Delikatnie oczyścić brzegi powieki: Ważną częścią filmu łzowego jest górna, tłusta warstwa. Tłuszcz wydzielany jest w gruczołach Meiboma, które znajdują się na brzegach powiek. Dokładne umycie ciepłą wodą, a następnie masowanie brzegu powieki, np. Wacikiem, może wspomóc pracę tych gruczołów. Szybka pomoc: Dziesięć wskazówek dotyczących cieni i worków pod oczami Powszechna choroba: zespół Sicca powoduje suchość oczu Ekspert ostrzega: Suche oczy nie zawsze są nieszkodliwe Uważaj na krople do oczu: Co powoduje egzemę na oku Suche oczy: co piąty cierpi na zespół Sicca Mruganie i świeże powietrze: Co pomaga przy zespole suchych oczu Wykorzystane źródła: Profesjonalne Stowarzyszenie Okulistów Niemcy eVUniversity Clinic Schleswig-Holstein, Klinika Okulistyki Badania własne Dodatkowe źródła Pokaż mniej źródeł

FDP jest w kryzysie, sekretarz generalny Teuteberg musi odejść. Jak liberałowie chcą ponownie zdobyć punkty, wyjaśnia członek Prezydium Michael Theurer, który jest również przewodniczącym potężnego regionalnego stowarzyszenia Badenii-Wirtembergii. 

t-online.de: Czy ustępująca sekretarz generalna Linda Teuteberg naprawdę jest wyłącznie odpowiedzialna za smutny stan FDP?

Michael Theurer: Nasze sondaże ostatnio ponownie wzrosły – do około siedmiu procent. To daje nam poziom, z którego Hans-Dietrich Genscher byłby zadowolony.

Jeśli sytuacja jest lepsza niż na weselach liberalnego ojca: dlaczego sekretarz generalny w ogóle musi jechać?

Linda Teuteberg to kobieta kompetentna i rzetelna, żałuję jej wyjazdu.

Lider partii Christian Lindner najwyraźniej nie. Wyrzucił ją z pracy.

W Volker Wissing udało mu się pozyskać na swojego następcę sprawdzonego specjalistę.

(function () {var dyCont = document.getElementById (‘nativendo-sidebar’); if (typeof T == U || T.RecAdInactive) {// usuń kontener dyCont.parentNode.removeChild (dyCont);}}) ( ); .toi-sh-breaker {pozycja: względna; szerokość: 920px; po lewej: -155px; wysokość: 275px; obramowanie: 1px solid #dcdcdc; border-width: 1px 0; wypełnienie: 12px 0 8px; margines: 32px 0; oba czyste; } .toi-sh-breaker: before {content: ‘DISPLAY’; pozycja: bezwzględna; góra: -8px; po prawej: 28px; tło: białe; kolor: # 000; rozmiar czcionki: 10px; wyświetlacz: blok inline; wypełnienie: 2px 10px; } .toi-sh-breaker .Tts {width: 300px;} .toi-sh-breaker # nativendo-sidebar {width: 300px; jasne: brak; float: left; margin-right: 10px;} .toi-sh-breaker > div: last-of-type {width: 300px;}

Co dokładnie powinien zrobić Wissing lepiej niż jego poprzednik?